Mamy przyjemność przedstawić Państwu naszą nową usługę:

otrzymaliśmy certyfikaty ukończenia szkolenia HOME STAGING w zakresie technik przygotowania nieruchomości do sprzedaży i wynajmu sygnowane przez Ann Maurice Property Styling Ltd.

 

Chętnie pomożemy Państwu w profesjonalnym przygotowaniu nieruchomości do wynajmu lub sprzedaży. Dzięki technikom które poznaliśmy, sprawimy, że transakcja przebiegnie znacznie szybciej i za możliwie najkorzystniejszą dla Państwa cenę.

 

Często nie zdajemy sobie nawet sprawy, jak niektóre szczegóły mogą wpływać na ogólny odbiór nieruchomości przez potencjalnego nabywcę, a pierwsze wrażenie jest najważniejsze!

 

Znamy obowiązujące trendy i wiemy, jakie czynniki najczęściej sprawiają, że transakcja nie może dojść do skutku. Współpracując z nami oszczędzą Państwo czas i pieniądze, ponieważ nasze rozwiązania są zawsze relatywnie najtańsze, a ponadto, znacznie skracają czas oczekiwania na kontrahenta. Koszt usługi kształtuje się na poziomie 2-3% wartości nieruchomości.

 

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani współpracą prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny. Umówimy wtedy wizytę, podczas której dokonamy oględzin nieruchomości oraz przygotujemy wstępna analizę wraz z projektem proponowanych przez nas zmian.

 

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej nowej usługi!