Poszukujecie Państwo domu lub atrakcyjnej działki pod jego budowę? Chcecie sprzedać własne mieszkanie? Może macie już kupca, ale nie wiecie, jak bezpiecznie sfinalizować transakcję? Chętnie Państwu pomożemy. Nasze biuro nieruchomości pośredniczy w sprzedaży / kupnie / wynajmie mieszkań, domów i lokali.

Jesteśmy dynamicznym zespołem działającym na Łódzkim Rynku Nieruchomości nieprzerwanie od 2002 roku. Przez ten czas posiedliśmy wiedzę oraz umiejętności niezbędne do profesjonalnej i sprawnej obsługi transakcji.

Aby sprostać Państwa wymaganiom oraz zaspokoić potrzebę profesjonalnej obsługi wyspecjalizowaliśmy się w transakcjach kupna - sprzedaży oraz wynajmu domów i mieszkań.

Poza tym, zajmujemy się profesjonalnym doradztwem inwestycyjnym i budowlanym, również jako inwestor zastępczy. Jako jedna z nielicznych agencji nieruchomości w naszym regionie, świadczy usługi z zakresu home staging. Więcej w zakładce Home Staging.

Kameralny charakter naszego Biura nieruchomości sprawia, że współpracujemy z Państwem w przyjaznej atmosferze, kładąc nacisk na bezpośrednią partnerską relację popartą najwyższymi standardami zawodowymi oraz wzajemnym szacunkiem.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszego biura i obdarzenia nas zaufaniem niezbędnym do skorzystania z naszych usług pośrednictwa w obrocie nieruchomościami (mieszkaniamidomamidziałkami oraz nieruchomościami komercyjnymi).

Współpraca z Oferującym:

   Proponujemu Państwu trzy sposoby zgłoszenia nam swojej oferty - drogą mailową, telefoniczną, bądź przy wykorzystaniu specjalnego formularza zgłoszeniowego umieszczonego na stronie głownej. Niezależnie od formy która Państwo wybierzecie, dalsze czyności przedstawiają się następująco:

1. nasz agent uzgadnia z Państwem termin oględzin nieruchomości, podczas których wykonuje jej dokumentację fotograficzną, opis oraz zapoznaje się z dokumentami dotyczącymi oferty (im więcej informacji uda nam sie uzyskać, tym skuteczniej będzimy mogli zająć się Państwa zgłoszeniem)

2. w ramach usługi dokonujemy wyceny nieruchomości

3. kolejnym krokiem jest podpisanie umowy pośrednictwa - określa ona warunki, na jakich zgłaszacie nam Państwo swoją ofertę, w tym wysokość wynagrodzenia, które pobieramy po wykonaniu usługi

4. po znalezieniu Nabywcy/Najemcy zapewniamy Państwu pełną obsługę prawną, w tym: przygotowanie niezbędnych umów (przedwstępnej/najmu), zgromadzenie i weryfikację wymaganych do transakcji dokumentów, pomoc w wyborze kancelarii notarialnej, obecność przy przekazaniu lokalu oraz sporządzenie protokołu zdawczo-odbiorczego.


 
Współpraca z Poszukującym:


   Jeśli zainteresuje Państwa któraś z naszych ofert prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy. Dalsze czynności wyglądają następująco:

1. po podpisaniu stosownej umowy pośrednictwa wydajemy Państwu adres nieruchomości oraz umawiamy termin jej prezentacji (zawsze w obecności agenta). Umowa opisuje m.in. zakres naszych obowiązków oraz określa wysokość wynagrodzenia, które pobieramy po wykonaniu usługi.

2. w ramach usługi oferujemy pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego

3. jeśli podejmą Państwo decyzje o zakupie bądź wynajmie danej oferty służymy pomocą w finalizacji transakcji (przygotowujemy niezbędne umowy, gromadzimy i weryfikujemy wymagane do transakcji dokumenty, pomagamy w wyborze kancelarii notarialnej, jesteśmy przy przekazaniu lokalu oraz sporządzamy protokół zdawczo-odbiorczy).